Nennliste

Gruppe

Klasse

Fahrer

 

Ort

Beifahrer

 

Fahrzeug

FAHRZEUG_TYP

Gruppe 2

Klasse YT (Periode I)

Thomas

Fuchs

Lüdenscheid

Carola

Piepenstock

Mercedes Benz

230 CE /W124 Coupe

Gruppe 1

Klasse 5 (Periode H)

Alex

Baudach

Witten

Eva

Blankholz

BMW

E30 320

Gruppe 2

Klasse 8 (Periode F)

Hans

Brückmann

Düsseldorf

Gabriele

Brückmann

VOLVO

Amazon 121

Gruppe 2

Klasse YT (Periode I)

André

Kasberger

Mülheim an der Ruhr

Manuel

Reimer

Volkswagen

Polo 86C G40

Gruppe 1

Klasse YS (Periode I)

Dirk

Palm

Gevelsberg

Monika

Winterhager

Subaru

Impreza

Gruppe 2

Klasse 10 (Periode H)

Klaus Dieter

Raspe

Kierspe

Benedikt

Haake

Porsche

944 Targa

Gruppe 1

Klasse 5 (Periode H)

Achim

Vaerst

Hagen

Nicole

Vaerst

Porsche

944 turbo

Gruppe 1

Klasse 5 (Periode H)

Frank

Gießelmann

Hiddenhausen

Thomas

Zühr

Opel

Manta 400

Gruppe 2

Klasse 10 (Periode H)

Hans – Alfred

Waldbach

Melle

Erwin

Waschke

Mercedes-Benz

280 CE/W123 Coupe

Gruppe 1

Klasse 3 (Periode F)

bernd

roigk

gevelsberg

christian

roigk

austin

Healey Sprite MK1     ( Froschauge )

Gruppe 2

Klasse 9 (Periode G)

Olaf

Nattenberg

Kamen

Britta

Nattenberg

BMW

1802

Gruppe 1

Klasse 5 (Periode H)

Walter

Saller

Lengerich

Alfred

Lampa

Audi

90 Quattro

Gruppe 2

Klasse 10 (Periode H)

Manfred

Quednau

Burscheid

Friedhelm

Schmitz

Audi

80 GT

Gruppe 2

Klasse YT (Periode I)

Andreas

Wittorf

Friedland

Anette

Wittorf

Opel

Corsa A

Gruppe 1

Klasse YS (Periode I)

Thomas

Schäfer

Hagen

Nicole

Schäfer

Rover

Mini Silverstone

Gruppe 2

Klasse 10 (Periode H)

Manfred

Block

Lippstadt

Helma

Block

BMW

E 30 Baur Cabrio

Gruppe 2

Klasse 8 (Periode F)

Christian

Grüttner

Rüthen

Gabriele

Grüttner

Volvo

P121 Amazon

Gruppe 2

Klasse 9 (Periode G)

Paul Gerhard

Weithe

Hagen

Felix

Wegehaupt

Mercedes-Benz

W108 280SE

Gruppe 2

Klasse 10 (Periode H)

Dieter

Fraune

Ennepetal

Karin

Fraune

BMW

E30 320i

Gruppe 2

Klasse 10 (Periode H)

Andreas

Köhring

Mülheim

Kathrin

Christmann

Alfa romeo

Spider  2.0 Typ 115

Gruppe 2

Klasse 8 (Periode F)

Hans Georg

Sonnendecker

Dortmund

Hartwig

Rietz

Volvo

P 121 Amazon

Gruppe 2

Klasse 9 (Periode G)

Cara

Könemann

Hagen

Meik

Konieczny

Triumph

Spitfire MK 1500

Gruppe 2

Klasse 7 (Periode E)

Ralf

Bullerjahn

Hagen

Jörg

Könemann

Porsche

356 Cabrio

Gruppe 2

Klasse 9 (Periode G)

Michael

Flüs

Hagen

Jennifer

Flüs

Mercedes Benz

280 SE W116

Gruppe 2

Klasse 9 (Periode G)

Andre

Behrensdorf

Arnsberg

Frank

Schäfer

BMW

2002 ti

Gruppe 2

Klasse 10 (Periode H)

Detlef

Weissmueller

Datteln

Jona

Berger

Mercedes Benz

W201 190E 2,5-16 Evolution 1

Gruppe 2

Klasse YT (Periode I)

Andreas

Scholz

Hilden

Jessika

Scholz

Bmw

E30

Gruppe 2

Klasse 10 (Periode H)

Andreas

Zuhnemer

Aglasterhausen

Peter

Schmidt

Renault

R5 Alpine Turbo

Gruppe 2

Klasse 10 (Periode H)

Kurt

Strunk

Bad Salzuflen

Hartmut

Sohn

Audi

80 SC

Gruppe 2

Klasse 9 (Periode G)

Arno

Willmes

Leverkusen

Nico

Gurtner

Audi NSU

80 GLS

Gruppe 2

Klasse 9 (Periode G)

Jürgen

Gsell

Remscheid

Claudia

Gsell

Triumph

TR6 Roadster

Gruppe 2

Klasse 10 (Periode H)

Michael

Lück

Hagen

Dirk

Lenz

BMW

e30 M3

Gruppe 2

Klasse 10 (Periode H)

Jochen

Voß

Paderborn

Barbara

Buthmann

Porsche

944 Targa

Gruppe 2

Klasse 10 (Periode H)

Heidrun

Hamers

Attendorn

Alfred

Hamers

VW

T155 Cabrio

Gruppe 1

Klasse 4 (Periode G)

Hartmut

Hattenhorst

Bad Salzuflen

Andreas

Kopp

Opel

Kadett C Coupé GT/E

Gruppe 2

Klasse YT (Periode I)

Eberhard

Sasse

Schwerte

Heiko

Sasse

Mercedes Benz

500 SL

Gruppe 2

Klasse YT (Periode I)

Harald

Kuprat

Ennepetal

Silke

Zimmermann

Toyota

MR2 W2

Gruppe 2

Klasse 10 (Periode H)

Karsten

Gödde

Hagen

Volker

Kliewe

Volkswagen

Käfer

Gruppe 2

Klasse 8 (Periode F)

Alexander

Müller

Iserlohn

Karin

Müller

Opel

Kadett A

Gruppe 1

Klasse 5 (Periode H)

Frank-Peter

Voß

Breckerfeld

Daniel

Voß

VEB Sachsenring

Trabant P601

Stand 26.03.2020